תרכיזים לבעלי עסקים

 

תרכיזים ויתרונותיהם

 

תרכיז למעשה הוא סירופ סמיך הנועד להכנת משקה. את המשקה יוצרים על ידי דילול התרכיז באמצעות מים. כולנו מכירים את מגוון התרכיזים שקיימים היום בתעשייה כמו תרכיז תפוזים, תרכיז לימונים ועוד. צריכת תרכיזים במגזר הפרטי נפוצה בעיקר אצל משפחות מרובות ילדים זאת משום שניתן להפיק יותר ליטרים של מיץ ממותק.

אם נניח לרגע את המגזר הפרטי בעניין התרכיזים ונעבור למגזר העסקי נראה כי רכישת תרכיזים היא למעשה פתרון אידיאלי למסעדות, קייטרינג, בתי מלון ועוד. מסעדות רוכשות תרכיזי מיץ משום שזקוקים לשתייה ממותקת באופן מסחרי.

 

לעסקים יש מספר יתרונות מעצם רכישתם תרכיזים של מיצים סחוטים והם:

 

1. כמות

מסעדות זקוקות לשתייה מתוקה בכמויות גדולות. לא משנה אם אתם בעלי מסעדה, קייטרינג, בתי מלון – אתם נותנים שירות לכמות גדולה של אנשים מידי יום. לכן צריך להעירך לקוחות הרבים כדי שתוכלו להציע את השירות הטוב ביותר עבורם. כדי להעניק שירות זה בעלי עסקים רוכשים תרכיזים שונים אותם מדללים במים כדי ליצור כמות גדולה של משקה. פרי הדר מאפשרת לכל עסק לרכוש תרכיזי מיץ שונים כמו תרכיז תפוזים, תרכיז לימונים ועוד. התרכיזים נארזים בכמויות גדולות בין 2-5 ליטרים ומגיעים בשיא טריותם לבעל העסק.

 

מכונות מזיגה

2.תקציברכישת תרכיזים היא פתרון אטרקטיבי לכמויות השתייה העצומות של בעלי עסקים הקשורים באוכל ואירוח. לא משנה אם זה תרכיז תפוזים או תרכיז לימון עצם היותו של המיץ כתרכיז ממעיט בהוצאות העסק ומממצה את מלוא הפוטנציאל מההוצאה על שתייה ממותקת

 

3. מבצעים

עסקים רבים יוצאים במבצעים של צהרי היום – מנות עסקיות. רוב המנות העסקיות כוללות שתייה מתוקה ולכן תרכיזים יכולים להיות פתרון מצוין עבור שירות זה. כך יכולים בעלי עסקים להציע ללקוחותיהם שתייה בלתי מוגבלת לאורך כל הזמן בו מוגשות העסקיות. מכאן שרכישת תרכיזים יכולה להוביל להצעת מבצעים שונים ולמקסם רווחים.

תרכיזים​

לקבלת פרטים נוספים:

053-9386051​

שיווק משקאות קלים ותבלינים

פתרונות למסעדות, בתי קפה וברים

053-9386051​