איזה מיצים טבעיים אפשר להכין בהתאם לעונת השנה

 

מיצים טבעיים הם מיצים שאנו מכינים על ידי סחיטת פירות וירקות הזמינים עבורנו בכל עונה של עונות השנה. פירות וירקות אלה אינם צומחים לאורך כל השנה, ואינם זמינים בשוק באותה מידה לאורך כל השנה. מצד אחד זה עלול להיראות לכם כמו חסרון גדול מאחר ואינכם יכולים להשיג את הפירות האהובים עליכם, אלא שבפועל מדובר ביתרון חשוב מאחר ועונתיות זו מאפשרת לכם לגוון את המיצים שאתם צורכים, ובהתאם לכך לגוון את הערכים התזונתיים שאתם מספקים לגופכם.

 

פירות העונה בחלוקה לשתי עונות מרכזיות

את השנה אפשר לחלק פחות או יותר לשתי עונות מרכזיות מבחינת עונתיות של פירות וירקות: קיץ וחורף. בעונת החורף תוכלו ליהנות ממיצי אפרסמונים, תפוזים, מנדרינות, קלמנטינות ופירות הדר אחרים המבשילים בעונת החורף ומגיעים אל מדפי הפירות והירקות ברשתות השיווק, בעוד שבעונת הקיץ תוכלו למצוא אפרסקים, בננות, אשכוליות אדומות, רימונים, ענבים וכדומה. כל אחד מן הפירות האלה מכיל כמות נאה של פרוקטוז, וזה דווקא החלק הפחות בריא בהם, אך זה שמאפשר לנו ליהנות מעצם שתיית המיץ הטבעי, ולהרבות בו.

 

מגוון מלא של ערכים תזונתיים לאורך השנה

לעומת זאת, כל אחד מן הפירות האלה הוא בעל ערכים תזונתיים שונים ומכיל מרכיבים תזונתיים שונים אשר בסך הכל מספקים לנו מגוון מלא של כל הויטמינים והמינרלים להם אנו זקוקים כדי לשמור על חיוניות ובריאות. יחד עם זאת, רבים מאיתנו פשוט לא אוהבים לאכול את אותם פירות בצורתם הגולמית הן בגלל העבודה סביב קילופים והכנתם לאכילה, והן בגלל שזאת משימה קשה יחסית לצרוך את כמות הפירות הנדרשת בצורתם הגולמית.

 

צריכת ערכים תזונתיים באמצעות מיצים טבעיים עונתיים

בדיוק מהסיבה הזאת, הדרך הטובה ביותר ליהנות מריכוז גבוה של הערכים התזונתיים שמספקים לנו פירות אלה, כל אחד בעונה שלו היא באמצעות מיצים טבעיים. בקיץ תוכלו ליהנות משילובים שונים של מיץ רימונים, ענבים, שייקים של מיץ טבעי עם בננות ותמרים, מיץ מלון ואבטיח וכדומה, ובחורף תוכלו ליהנות מ, קלמנטינות, פומלית ופירות הדר נוספים.

מיצים טבעיים בהתאם לעונת השנה​

לקבלת פרטים נוספים:

053-9386051​

שיווק משקאות קלים ותבלינים

פתרונות למסעדות, בתי קפה וברים

053-9386051​