גם טעים וגם בריא -  מיצים טבעיים

 

אנשים רבים מבקשים להשקיע בבריאותם, אך יחד עם זאת הם אינם מתכוונים להתחייב לעשות ספורט, אינם מוכנים להתחיל דיאטה ואינם מוכנים להתחייב לחתוך לעצמם כל יום סלט גדול. עם זאת, יש כן משהו פשוט שניתן לעשות עבור בריאות הגוף שלכם,  משהו שהוא טעים, מהנה וגם מאוד בריא ומחזק. במה מדובר? מדובר על שתיית מיץ סחוט טבעי!

 

שתיית מיץ לצד ארוחה צמחונית

 

מדהים לגלות כמה ויטמינים חשובים יש במגוון פירות, ועל כן אם צורכים פירות ע"י שתייה מרובה, הרי שניתן גם לספק את החשק עבור משהו מתוק וגם להזרים לגוף שלכם מגוון ויטמינים חשובים ואף הכרחיים - במיוחד כיום בעידן שבו תעשיית המזון המהונדסת מגיעה לשיאים חדשים. מחקרים רבים מראים ששתיית מיץ סחוט טבעי, לצד ארוחה שכוללת ירקות, (טריים או מבושלים) עשויה לעזור לגוף להפיק את המרב משלל הוויטמינים שמצויים הן במזון והן בשתייה.

מכאן שאם עד היום חשבתם שהכי בריא לצרוך מים לצד הארוחה, אך נפשכם חשקה במשקה יותר מעניין ואף יותר טעים, הרי שאתם מוזמנים לקבל עבור כך חיזוקים.

 

בהתאם לעונות השנה

 

חשוב לדעת שעדיף לצרוך מיצים טבעיים בהתאם לעונות השונה. כך למשל יש להעדיף לשתות מיץ נקטרינות בחורף ומיץ בננה בקיץ, וזאת כי ריכוז החומרים שאפקטיביים לגוף נמצאים בשיאם בתקופת ההבשלה של הפרי. על כן אם מבקשים ליהנות משתייה ממותקת וטעימה, אם מבקשים לחזק את הגוף ואם מבקשים לא לעמול עבור כך קשה, מוטב לרכוש מיץ סחוט טרי בהתאם לעונות השנה, כאשר יש לוודא שמדובר במיצים מבית חברה שאינה מוסיפה כימיקלים.

מכאן כל שנותר זה להבין אלו פירות אוהבים, לגוון עם טעמים חדשים ולזכור שניתן גם ליהנות וגם לשמור על הבריאות.

מיצים טבעיים

לקבלת פרטים נוספים:

053-9386051​

שיווק משקאות קלים ותבלינים

פתרונות למסעדות, בתי קפה וברים

053-9386051​