תרבות הצריכה והמזון המהיר

 

מדינות רבות סיגלו לעצמן אורח חיים מערבי המתבטא בתרבות צריכה אינסופית. המאפיין העיקרי של מדינות אלה הוא צריכת המזון המהיר. אדם הנוהג לאכול מזון מהיר דרך קבע הוא בעל תזונה לקויה משום שהיא חסרת פירות וירקות. אורח חיים מסוג זה גורם לתחושת עייפות, חולשה ומעלה את הסיכון למחלות. כדי למזער את הנזק ולגרום לגוף להתחזק מומלץ לשתות מיצים טבעיים, סחוטים וטריים.

 

מיצים טבעיים לחיזוק הגוף

 

מיצים טבעיים הם בעלי ערך תזונתי גבוה זאת משום שמכילים ויטמינים רבים, המוכר שבהם הוא ויטמין C. ויטמין זה מחזק את המערכת החיסונית מפני דלקות ואף ממעיט את הסכנה לחלות בסרטן או מחלות לב. לא חייבים ללכת לרופא כדי לקבל ויטמינים בצורה כימית ומלאכותית - ויטמין  C קיים בפירות הדר. הפתרון הזול והבריא יותר הוא שתיית מיץ סחוט טבעי מפרי הדר טרי כל בוקר לתחילת יום מרענן.

 

מיצים טבעיים סחוטים מפירות הדר שונים

 

משפחת פירות ההדר היא גדולה ומאפשרת ליצור מיצים טבעיים ממבחר פירות כמו: תפוזים, לימונים, אשכוליות ועוד. כך שכל אחד יכול לגוון במהלך השבוע ולבחור עם איזה לפתוח את הבוקר. אם אתם פותחים את הבוקר בבית קפה או נמצאים במהלך היום בפגישה במסעדה – אל תתביישו להזמין מיץ סחוט טבעי. נצלו את המקום בו אתם נמצאים כדי לחסוך את המאמץ בפעולת הסחיטה בבית ועם זאת לתרום למערכת החיסונית שלכם.

 

פרי הדר משווקת מיצים טבעיים למסעדות, בתי קפה, בתי מלון וכמובן לאולמות אירועים. החברה מקפידה על ייצור המיצים הטבעיים בליל ההפצה זאת על מנת שיגיעו בשיא טריותם לנקודות המכירה.

חשיבות המיצים הטבעיים בחיינו

לקבלת פרטים נוספים:

053-9386051​

שיווק משקאות קלים ותבלינים

פתרונות למסעדות, בתי קפה וברים

053-9386051​